Dil Seçimi
Menü
Sosyal Medya
Arama

Elektrikli Araç İle Performans, Verimlilik, Sağlamlık Ve Teknoloji Denkleminde TEVİ

07/03/2017

Her ekipte geri kalanın üzerinde duran bir adam vardır. Sağlam. Güvenilir. İş bitene kadar durmayan! O adam TEVI. TEVI elektrikli araçları; personel, ekipman, malzeme taşımak ve saha içi sevkiyat için yüksek performansli, sağlam ve güvenilir olarak üretildi.

Her koşulda, her hangi bir iş kolunda görev ne olursa olsun TEVI yükü hafifletir. TEVI kültüründe iş planlanır; plana göre yapılır ve bitene kadar durmaz.

TEVI; endüstriyel, ticari ve yer destek hizmetlerini içine alan geniş bir yelpazede standart ve özel üretim olarak - yük taşıyıcılar, personel taşıyıcılar, çekiciler, römorklar ve daha fazlasını önde gelen çözüm ile elektrikli araçlar sunmaktadır.

Hızlı sanayileşmede elektrikli araçlara yönelik artan talep aynı zamanda endüstriyel personel ve yük taşıyıcı (elektrikli) pazarı da yönlendirdi. Elektrikli araçlara duyulan ihtiyaç arttıkça, fabrikalarda operasyonel verimlilik talebi giderek artmakta ve dünya çapında endüstriyel personel ve yük taşıyıcı (elektrikli) pazarın yaygınlaşması sağlanmaktadır. Buna ek olarak, zaman tasarrufu, işgücünün azaltılması, işletme maliyetlerinin düşürülmesi ve hammadde israfının azaltılması gibi avantajlar da sunduğu için bu pazar da ciddi bir gelişme kaydediyor.

Çimento Fabrikaları verimliliğinde uygulanabilir özel tasarımlar ve “uzun kombinasyon” (birden fazla römork bağlayarak verimliliği arttırmak), her tonluk yük taşımak için kullanılan ortalama yakıt tüketimini yüzde 64 oranında düşürebilir.

Bu yakıt tüketimindeki düşüşün yanı sıra karbondioksit emisyonundan da kurtarıyor. Diğer avantajları daha az kaza ve entegre sistemde olduğu gibi iş güvenliği ve çevre kalitesinde yarar sağlayabilir.

2014 yılında AR-GE çalısmaları ile başlayıp, özellikle lojistik sektöründe 2 yolcu ve 1400kg yük taşıyıcı elektrikli golf arabası tarzı ile çok popüler oldu. Ağır hizmet serisinde ise T modelleri ile baslayip TT serisi 6x4 çekisli 20 ton cekme kapasiteli çekicileri uygun çözümü sağlamak için ön plana çıktı.

TT serisi TEVI tarafindan en güvenli elektrikli çekici araç olarak konumlandırılsa da sahip olduğu özellikleri ile cok daha fazlasını sunuyor. Ayrıca, yakın gelecekteki tüm TEVI modellerinin ölçeklenebilir mimari platform öncüsü olma özelliği taşıyor.

Dikkat çeken estetik ve tasarımı kontrol ekranı gibi ince detaylar TT serisinin kimliğine karakter katarak ön plana çıkıyor. TT serisini deneyimlediğiniz anda kendinizi, teknolojinin güçle harmanlandığı ve fonksyonellikle buluştuğu bir atmosferde buluyorsunuz.

TT serisi çekici araçları farklılaştıran birçok detayla karşılaşıyorsunuz. Modern çelik yekpare gövde, farklı seçeneklere sahip kontrol sistemi başlıca detaylar arasında. Yürüyüş aksamı, kontrol sistemi ve motor kusursuz bir performansa sahip. TT serisi dünyaca ünlü otomotiv firmaları tarafindan üretilen parça kalitesi ile en gelişmiş tasarım programları ile geliştirilmiştir.

Tüm bu performans ve özelliklerle birlikte sağlamlık ve güvenlik TEVI’nin karakteristik özellikleri olmaya devam ediyor. Performans, güven, kalite ve teknoloji denklemlerini en üst seviyede hayata geçiren TT serisi, beklentileriniz yüksekse en iyi fiyata en üst performansa sahip tercih edeceginiz alternatif elektrikli cekiçi araç olarak sizi bekliyor.

Detay için tıklayınız.

Diğer Haberler