Dil Seçimi
Menü
Sosyal Medya
Arama

İşte TEVI Elektrikli araç avantajları! - Hürriyet Bigpara

05/12/2016

Her ekipte iş bitene kadar durmayan, herkesin arkasında duran bir adam vardır.. Sağlam… Güvenilir… O adam TEVI. TEVI elektrikli araçları; personel, ekipman ve malzeme taşımak için dayanıklı, sağlam ve güvenilir üretilir.

Her koşulda, hangi iş kolundan olursa olsun, görev ne olursa olsun iş yükünü hafifletir. TEVI kültüründe iş planlanır; plana göre yapılır ve iş bitene kadar çıkılmaz.

TEVI; endüstriyel, ticari ve yer destek hizmetlerini içine alan geniş bir yelpazede standart ve özel üretim olarak - yük taşıyıcılar, personel taşıyıcılar, çekiciler ve daha fazlasını müşterilerine önde gelen çözüm ile elektrikli araçlar sunmaktadır.

En basit operasyonel işlerden, verimlilik artışına kadar 2’den 8’e oturma modellerinden, fonksiyonel üst yapı özelliklerine kadar zaman ve verimlilik tasarrufu ile konfor ve stilden ödün vermeden işi bitirir.

Fazla koltuk ihtiyacınız mı var? Bitmiş bilin. Vinc, rampa, makas lift takılmasi gerekiyor mu? Yapıldı. Özel kabin veya raf? Hallederiz. İhtiyacınız ne olursa olsun; biz bir yolunu buluruz. TEVI elektrikli araçları üretim ve kullanım ihtiyaçlarına göre müşterilerle beraber ekip çalışması dahilinde özel üretilir.

En ileri sürücü teknolojisi, uzun ömürlü yapısı ve sınıfında en güçlü şasi özelliklerine ek olarak; TEVI satış sonrasında da kolay bakım ve onarım imkânı sağlamaktadır.Haberin detayı için tıklayınız

http://www.bigpara.com/haberler/genel-haberler/iste-tevi-elektrikli-arac-avantajlari_ID1436024/

Diğer Haberler