Dil Seçimi
Menü
Sosyal Medya
Arama

TEVI Catering

27/03/2017

www.tevi.com.tr

www.tevi.com.tr

Tesis ve mutfak arasında yiyecek ve içecek sevkiyatı yapacak araç ihtiyacı üzerine TEVI C serisi platformu kullanılarak catering üst yapılı araç üretildi. Araç, güzerğahı üzerinde birkaç noktada indirme ve yükleme ihtiyacı olması sebebi ile kolay ulaşım kutu sistemine sahip. Benzer bir konfigürasyon oda servisi teslimatlarını yapmak üzere tatil koyleri için gelistirildi. Tatil köyleri için tasarlanan araçta bir sepet içinde yiyecek ve içecek tepsilerinin yüklenmesi ve boşaltılmasına izin veren raf sistemi inşa edildi.

TEVI, gelişen Dünya’da müşterilerinin daha iyi hizmet verebilmelerine ve/veya verimli üretim yapmalarına imkan vermek için ilham verici çözümler sağlamaya çalışmaktadır. TEVI sürekli olarak yeni teknolojiyi kullanarak etkin, uygun maliyetli, güvenli ve güvenilir elektrikli araçlar üretmektedir.

TEVI, yüksek performans, rekabetçi ve hızla değişen ve artan müşteri beklentilerini aşan araç oluşturma konusunda dünya liderinden olma yolunda titiz şekilde devam ediyor.

TEVI sessiz, dumansız, ve konforlu özel araç serisi ile ister yemek ikramı, güvenlik veya bakım, ister hasta, misafir veya malzeme taşımak için çözümümüz var.

Diğer Haberler