Dil Seçimi
Menü
Sosyal Medya
Arama

TEVI Stockchaser

28/02/2017

TEVI Stockchaser

Kullanıcılar, araçlarının optimum verimlilikte çalışmasını ister. TEVI Stockchaser'ı tasarlarken, müşterilerin dönme performansını, dar koridorlarda hareket etme kabiliyetini, kargo kapasitesini, araç ve sürücü dengesini, istikrarını (arızasız) ve işletme görünürlüğünü ön planda tuttuğunu biliyorduk.

Hız – Görevleri planlanan zamanda yapmakta; kullanılan araçların hızlarının büyük etkisi olur. TEVI Stockchaser’lar da sunulan kademeli hız opsiyonu ile tesis içinde ve dışında farklı hızlarda kulllanım ile maksimum verim elde edilebilir.

Dayanıklılık - TEVI Stockchaser yekpara çelik şasiye sahiptir. Sınıfındaki araçlara göre ön gövde taşıma kapasitesi %55 daha yüksektir. Bu özellik ile TEVI Stockchaser endüstrideki en güçlü stok toplama aracı anlamına geliyor! Stockchaser'ın özel tasarım yan panelleri, batarya bölmesine girebilecek toz veya suya karşı dayanım sağlamakla birlikte tesis içi ve tesis dışı kullanıma göre tasarlanmıştır.

Değer - Kesintisiz ve verimli bir şekilde işinizi yürütmenize yardımcı olan güçlü bir araç nihai olarak işinize daha fazla değer katar.

Her zaman en iyisini talep etmelisiniz, TEVI icin en iyisi olmak yeterli değildir. Bu yüzden ürünlerimizi geliştirmeye devam ediyoruz!

Diğer Haberler